1.kolo O putovní pohár ČSOL 2018

Vážení a milí střelci a příznivci IPSC.

Věřím, že všichni netrpělivě očekáváte pár slov k letošnímu roku 2018 a závodům na střelnici v Lomech u Kunžaku, které pořádají kluby Squad a Eggenberg.

Všichni víte, že to byla největší zásluha Mirka Kučery, který domluvil střelnici, lidi kolem sebe a začal znovu pořádat opravdu parádní závody. Byli jsme nesmírně rádi, že se vrátil a začal pořádat závody, které měli vynikající úroveň, ale zároveň přinášeli i velkou zábavu.
Mirek Kučera nás však na konci minulého roku opustil a odešel si odpočnout za svými kamarády do střeleckého nebe. Než nás opustil, uspořádal první ročník „ O pohár Obce legionářské “, který měl celkem 4 kola po 6 situacích. My všichni, kteří jsme byli zapojeni do pořádání těchto závodů vám všem můžeme přislíbit, že i v letošním roce budeme pokračovat a 4 kolová soutěž o putovní pohár „O pohár Obce legionářské 2018“ se bude se konat na střelnici v Lomech u Kunžaku v těchto termínech: 14.4., 12.5., 11.8. a poslední kolo 6.10.2018.
Všichni se budeme snažit přispět dobrou organizací, kvalitně postavenými situacemi, vynikající statistikou s přihlašovacími formuláři, a tím udělat radost ze střílení jak vám, tak Mirkovi, který nás bude určitě shora moc pečlivě sledovat a pozorovat. Tím že na naše závody budete rádi jezdit a odjíždět z nich s dobrým pocitem, bychom chtěli uctít Mirkovu památku.

Dále jsme ve sledu těchto událostí připravili jednu změnu: Tradiční závod na závěr roku – „Mikulášská“, který pořádal v ČR pouze Mirek, ponese nové jméno:
„Mikulášská Mirka Kučery“.
Ta se bude opět konat na střelnici v Lomech u Kunžaku a to 8.12.2018.

Dovolte mi také, abych vám představil ty, kteří pro Vás tyto závody zajišťovali a dále budou zajišťovat:
Hanka Kleinová, Michaela Mokrá – MD
Jiří Šerý – RM
Jan JUMBO Staněk, Ladislav Lošek – SO
Robert Vrabček – servis

Pdrobnější propozice na 1 kolo 2018, včetně situací, najdete na našem registračním webu http://registrace.squad.cz/1kolo2018/. Registrace pro střelce bude otevřena od 14.2.2018, rozhodčí se mohou registrovat již nyní.

Moc se na Vás těšíme, stejně tak se s námi těší i krásný, velký pohár, který bude hledat pro letošní rok nového majitele a bude předán do rukou vítěze na posledním kole 6.10. 2018.
Celkový vítěz bude vyhlášen za stejných soutěžních podmínek jako v loňském roce.

Za pořádající klub SQUAD a celý organizační výbor Jiří Šerý.

Příspěvek byl publikován v rubrice Propozice. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.