2.kolo O putovni pohár ČsOL

Vážení střelci a vážení přátelé,
dovolte, abych napsal pár řádek k druhému kolu náborové a klubové soutěže „ O pohár ČsOL 2017 “.
 
Udělali jsme pár podstatných změn vzhledem k časovému omezení na střelnici pro lepší a hladší průběh, a zároveň i pro komfortnější střílení všech zúčastněných. Střelci budou nově zařazeni do dvanácti squadů po osmi střelcích a rozděleni do ranní a odpolední směny, s tím, že ranní směna začne střílet od 08,oo do 11,oo hod. Tato ranní směna je určená hlavně pro účastníky, kteří to nemají moc daleko na střelnici. Odpolední pak pro vzdálenější účastníky, protože ti budou střílet od 11,30 do 14,30 hod. a registrace je pro ně připravena od 9,00 do 11,00 hodin. Tím nám také vznikne půlhodinová pauza na občerstvení střelců a rozhodčích. Dále nab ízíme volná místa do pátečního závodu pořadatelů a rozhodčích, cca 20 míst, který začíná v 10,00 a končí v 15,00 hod. Připravíme pro vás 6 situací s celkovým počtem 140 ran.
 
Protože jsme časově limitováni na střelnici, chtěl bych touto cestou všechny střelce poprosit o dodržování časového rozpisu, abychom mohli v klidu a bez komplikací dostřílet do 14,3o hod.
Doufám že tyto změny organizačního týmu budou všem vyhovovat a v dobré náladě se sejdeme na vojenské střelnici Lomy u Kunžaku.
 
V současné chvíli je otevřena registrace na našich stránkách zde , kde najdete i ostatní potřebné dokumenty. Taky máte možnost tyto podrobnější informace najít na fcb stránkách: Spolek střelců veteránů Eggenberg – Česky Krumlov (https://www.facebook.com/SSVEggenberg/?hc_ref=PAGES_TIMELINE).
 
Ostatně všechny tyto dokumenty jsou i v příloze.
 
 
 
 
Těšíme se na brzkou viděnou,
za organizační tým Miroslav Kučera a Jiří Šerý.
Příspěvek byl publikován v rubrice Propozice. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.