Mikulášská 2018 / Memoriál Míry Kučery

Vážení střelci, vážené střelkyně,

několikero informací k organizaci závodu Memoriál Mirka Kučery – Mikulášská, který se bude konat již 10. listopadu 2018 v Lomech u Kunžaku:

Registrace zde : https://registrace.squad.cz/mikulas2018/

Závod bude probíhat dle pravidel IPSC, ale můžete se zároveň těšit na zpestření situací, jak je tomu již každoročně na Mikulášské zvykem + jednu bonus situaci navíc.

Začátek pro všechny střelce je v 9,00 hodin. Střílení hlavních situací je rozděleno na dopolední/odpolední směnu, ti co nebudou střílet hlavní situace, budou mít možnost se zúčastnit bonusové situace – tomboly.

V tombole máme připraveny ceny od sponzorů CB servis, Walther, Odeon Optics, CZUB a dalších. Střelci budou mít také možnost si vyzkoušet střílet z vojenské pušky CZUB BREN na 100 metrů, což bude další vložená soutěž o model pistole Walther PPQ.

O zábavu bude tedy postaráno celý den. Jako vždy se také můžete těšit na skvělé jídlo a dobrou zábavu. Přijeďte s námi uctít památku Miroslava Kučery, zavzpomínat na stále dobře naladěného a úsměvem překypujícího člověka. V tom duchu chceme udělat i tento memoriál, střílení jako zábavu a setkávání s přáteli.

Budeme se na vás těšit 10.11.2018 v 9:00 v Lomech u Kunžaku.

SQUAD shooting team

Dotazy + komentáře … email + facebook

Příspěvek byl publikován v rubrice Propozice. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.