O putovní pohár ČsOL – informace k vyhlášení výsledků a losování

Vážení přátelé praktické střelby,

čtyřkolová soutěž „ O pohár Československé obce legionářské “ se nám kvapem blíží k závěru, tak bych rád k tomuto tématu napsal pár řádek. S celým organizačním týmem jsme rádi, že o soutěž byl a je takový zájem.
Na příští rok připravujeme několik změn, máme dokonce příslib velení vojenské posádky o prodloužení doby střelby o dvě hodiny. Tímto by nám odpadla starost se současným časovým limitem do 15,oo hodin, a proto bychom mohli přijmout více střelců.
Chtěl bych také poděkovat organizačnímu výboru, rozhodčím, vedení Obce legionářské, vojenskému velení střelnice v Lomech u Kunžaku a všem těm, kteří se na pořádání všech čtyř kol podíleli. Naším cílem bylo udělat jak náborové závody pro širokou veřejnost, tak i závody pro zkušené střelce. Věřím, že se nám to i povedlo.
Závěrem bych chtěl zmínit program čtvrtého kola. Bude vyhodnocen celkový vítěz putovního poháru pro rok 2017 „ O pohár Československé obce legionářské“. Tento vítěz bude vyhlášen ze střelců nejobsazenějších divizí standard, production a open. Vítězem se stane střelec s nejvyšším součtem procent ze tří kol ve své divizi. Pokud bude nerozhodný výsledek, rozhodne o vítězi výsledek čtvrtého kola. Výsledky po třech kolech naleznete <<zde>>.
Na úplný závěr proběhne losování o nejnovější typ pistole Walther od našeho sponzora Centrum CB servis s.r.o. Aby losování proběhlo v duchu Fair Play, bude postup losování vítěze takový: Pokud se střelec zúčastnil všech čtyř kol, bude jeho jméno v osudí čtyřikrát, pokud se zúčastnil pouze jednou, bude mít jméno v osudí pouze jedenkrát. Pokud nebude vylosovaný střelec při losování přítomen, bude o své výhře informován pomocí emailu a bude si moci svou výhru po dohodě s pořadatelem vyzvednout.
Všem v losování přeji hodně štěstí.
Spolu s organizačním týmem se těším na vaši účast na posledním, „čtvrtém“ kole
s pozdravem DVC

Miroslav Kučera 
ředitel závodu

Jiří Šerý
hlavní rozhodčí

Příspěvek byl publikován v rubrice Propozice. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.