Vážení přátelé praktické střelby

chtěl bych trochu upřesnit 1.kolo náborové a klubové soutěže „O pohár  ČSOL“ pořádané 22.04.2017 na vojenské střelnici Lomy u Kunžaku. Vojáci nám ve všem vyšli vstříc, ale bohužel jsme časově limitováni v tom smyslu, že poslední výstřel musí padnout nejpozději v 15,oo hodin !! Squady jsou rozepsány s hodinovou rezervou a tak je vše v rukou zúčastněných střelců a jejich přístupu. Proč to píši, doslechl jsem se, že pro některé střelce je to daleko a brzký začátek (v 07,30 hod. )! Prosím Vás, pokud se nechcete zúčastnit, napište nám to, zájemců je dost a pokud někdo odmítne, určitě jeho místo hned doplníme. Tak prosím, pokud nemůžete, napište nám to. Děkuji.

    Co se samotného závodu týče, je čtyřkolový a tři kola se započítávají, resp. nejlepší výsledek ze tří kol. Díky sponzorům a hlavně pak  CB Servis Centrum s.r.o. budou ceny v každém závodě obohaceny o např. čištění, baterky, náboje a další různé drobnosti, které nám dovolí hodnotit i střelce na nižších místech.

    Vyvrcholením potom bude pro všechny, kteří se zúčastnili minimálně tří kol, při závěrečněm kole. V tombole se bude losovat o pistoli Walther Creed, která je novinkou a byla poprvé předváděna na ShotShow a IWA 2017.

     Tak závěrem je třeba vše dobře promyslet a těším na viděnou na prvním kole závodu a prosím o dochvilnost, abychom mohli střílet v klidu a s radostí.

                                                      Miroslav Kučera – ředitel závodu

  

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.